MHC MEDİKAL

DUNE

Podiatri cihazlarında en üst düzey

Duna, hem kliniğe hem de içinde yapılan çalışmalara yeni bir boyut katıyor , konvansiyonelliğe meydan okuyor ve bir podiatri ekibinde üst düzey bir performans sunuyor.

Mhc Medikal

AKILLI VEYA TAM DOKUNMA KONSOLU

Duna iki seçenek sunar, klasik klavyeli Smart konsol ve mavi LED ekran ve ayrıca 7 "ekranlı" Full Touch "dokunmatik ekranlı en yeni nesil konsolu seçebilirsiniz.
Mhc Medikal

Sezgisel ve kullanımı kolay kontroller

Geniş duyarlı dokunmatik ekran sayesinde ünitenizi daha sezgisel olarak kontrol edeceksiniz, cihaz parametrelerini, ünitenin fonksiyonlarını ve salyeyi istediğiniz zaman görüntüleyebilir ve seçebilirsiniz. Yazılım, kullanıcıyı vakum torbasını ve diğer bakım işlemlerini değiştirme ihtiyacı konusunda uyarır.
Mhc Medikal

ÇİZİM MODÜLÜ

Öne entegre edilmiş tutamakların yenilikçi tasarımı, maksimum çalışma rahatlığı sağlayan fonksiyonel ve ergonomik çözümler için sürekli arama sonucu. Kendinden kapanmalı ofset kılavuz sistemi. Kapılar, çekmeceler, ön ve üst düzeyde akustik konfor sağlamak için tasarlanmış yapı. Çözüm seçiminde ve mekan organizasyonunda yenilikçi bir yaklaşım sunar.
Mhc Medikal

İYİ YAPILMIŞ, ​​BASİT VE TEMİZ

Ekran, türbin durumunda devirlerin okunmasını ve düzenlenmesini, mikromotorun dönüş yönünü ve yüzde olarak hızını sağlar. Bir enstrüman alındığında, seçilen enstrümanın ayarları otomatik olarak seçilir.
Mhc Medikal

KONTROL PEDALİ

Kontrol panelinde seçilen tüm fonksiyonlar pedal ile etkinleştirilebilir, böylece elleriniz serbest kalır. Ayrıca entegre hız ayarlı bir pedal kullanma imkanı da vardır.