MHC MEDİKAL

FUTURA PLUS

Her türlü çalışma tarzına uygun , çok yönlü sistem


En yenilikçi tasarım ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Özelliklerinin özellikleri,
kullanım kolaylığı ve enstrümanların
 dijital elektronik sistemiyle mükemmel entegrasyonu, mükemmel bir çalışma birimi haline getirmektedir.

Mhc Medikal

TÜM DETAYLARDA KALİTE

Tasarım, gerçekliği ve ilerlemeyi, hasta güvenini ve sadakatini elde etmenin anahtar faktörlerini gösterir. Ekipman gövdesinin lake parçaları ve harmonik çizgiler benzersiz bir görünüm kazanıyor.
Mhc Medikal

ÇALGI KONSOLU

Ekipman konsolunun optimum manevra kabiliyeti, doğru ve doğal bir duruşun korunmasını sağlar. Stilize ve pratik Futura gösterge konsolu tasarımı, aletlere hızlı erişim sağlar. Asma hortumların konfigürasyonu, cihazın çok kolay yönetilebilir olmasını sağlayan geniş bir tura sahiptir.
Mhc Medikal

YUMUŞAK VE SESSİZ KAPATMA

Namrol Softmotion sönümleme sistemine sahiptir. Sofmotion ile çekmece ve kapı, momentum ve ağırlıktan bağımsız olarak sorunsuz ve sessiz bir şekilde kapanıyor. Kapı, çekmece, ön ve üst düzeyde akustik konfor sağlamak için tasarlanmış yapı. Çözüm seçiminde ve mekan organizasyonunda yenilikçi bir yaklaşım sunar.
Mhc Medikal

İŞ BELGELERİ

Sık kullanılan ayarlar (örneğin: cihazların devir sayısı) herhangi bir zama yalnızca cihazı alarak rahatça saklanabilir ve alınabilir .
Mhc Medikal

Sezgisel Kontrol Paneli

Kontrol tuş takımı ünitenin tüm fonksiyonlarını yönetir, LCD ekran üzerinde maksimum basitlik ve toplam bilgi elde eder. Anahtarlar, alet kaldırılırken otomatik seçim ile aletlerin ve cihazın fonksiyonlarının hızlı bir şekilde ayarlanmasıyla kolay temizlik sağlar. Mikromotorun sabit hızının rpm cinsinden ön seçiminin kolay okunması. ve dönme yönü. Her enstrüman için iki çalışma anısı içerir.
Mhc Medikal

KONTROL PEDALİ

Kontrol panelinde seçilen tüm fonksiyonlar pedal ile etkinleştirilebilir, böylece elleriniz serbest kalır. Ayrıca entegre hız ayarlı bir pedal kullanma imkanı da vardır.