MHC MEDİKAL

FUTURA XL

Her türlü çalışma tarzına uygun ,çok yönlü sistem

En yenilikçi tasarım ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Özelliklerinin özellikleri,
kullanım kolaylığı ve enstrümanların
dijital elektronik sistemiyle mükemmel entegrasyonu,  mükemmel bir çalışma birimi haline getirmektedir.

Mhc Medikal

YARDIMCI TEPSİLER

Çekmece modülünün tepesinde bulunan çıkarılabilir yardımcı tepsiler, aletlerin çalışma alanına yakın olmasını ve gereksiz hareketlerden tasarruf edilmesini sağlar.
Mhc Medikal

KATI YÜZEY

Gözeneksiz Chirofiberden yapılmış masaüstü, sıvıların girmesini önler ve temizleme ve dezenfeksiyonu kolaylaştırır. Namrol Softmotion sönümleme sistemine sahiptir. Sofmotion ile çekmece ve kapı, momentum ve ağırlıktan bağımsız olarak sorunsuz ve sessiz bir şekilde kapanıyor.
Mhc Medikal

KOLAY PATLAMA

Ek çekmece modülü, kayropol kabinin içinde en iyi konumlırmayı kolaylaştıran tekerlekleri içerir.
Mhc Medikal

ÇALGI KONSOLU

Ekipman konsolunun optimum manevra kabiliyeti, doğru ve doğal bir duruşun korunmasını sağlar. Stilize ve pratik Futura gösterge konsolu tasarımı, aletlere hızlı erişim sağlar. Asma hortumların konfigürasyonu, cihazın çok kolay yönetilebilir olmasını sağlayan geniş bir tura sahiptir.
Mhc Medikal

YUMUŞAK VE SESSİZ KAPATMA

Namrol Softmotion sönümleme sistemine sahiptir. Sofmotion ile çekmece ve kapı, momentum ve ağırlıktan bağımsız olarak sorunsuz ve sessiz bir şekilde kapanıyor. Kapı, çekmece, ön ve üst düzeyde akustik konfor sağlamak için tasarlanmış yapı. Çözüm seçiminde ve mekan organizasyonunda yenilikçi bir yaklaşım sunar.
Mhc Medikal

KONTROL PEDALİ

Kontrol panelinde seçilen tüm fonksiyonlar pedal ile etkinleştirilebilir, böylece elleriniz serbest kalır. Ayrıca entegre hız ayarlı bir pedal kullanma imkanı da vardır.