MHC MEDİKAL

STYLO

Garantili süre ve güvenilirlik

En yenilikçi tasarım ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Avantajları, kullanım kolaylığı
ve enstrümanların smt dijital elektronik sistemiyle mükemmel entegrasyonu, onu rakipsiz bir çalışma birimi haline getirmektedir.

Mhc Medikal

TÜM DETAYLARDA KALİTE

Tasarım, gerçekliği ve ilerlemeyi, hasta güvenini ve sadakatini elde etmenin anahtar faktörlerini gösterir. Ekipman gövdesinin lake parçaları ve harmonik çizgiler benzersiz bir görünüm kazanıyor.
Mhc Medikal

ÇALGI KONSOLU

Ekipman konsolunun optimum manevra kabiliyeti, doğru ve doğal bir duruşun korunmasını sağlar. Stilize ve pratik Futura gösterge konsolu tasarımı, aletlere hızlı erişim sağlar. Asma hortumların konfigürasyonu, cihazın çok kolay yönetilebilir olmasını sağlayan geniş bir tura sahiptir.
Mhc Medikal

YUMUŞAK VE SESSİZ KAPATMA

Namrol Softmotion sönümleme sistemine sahiptir. Sofmotion ile çekmeceler ve kapı, momentum ve ağırlıktan bağımsız olarak sorunsuz ve sessiz bir şekilde kapanıyor. Kapı, çekmece, ön ve üst düzeyde akustik konfor sağlamak için tasarlanmış yapı. Çözüm seçiminde ve mekan organizasyonunda yenilikçi bir yaklaşım sunar.
Mhc Medikal

KONTROL PEDALİ

Kontrol panelinde seçilen tüm fonksiyonlar pedal ile etkinleştirilebilir, böylece elleriniz serbest kalır. Ayrıca entegre hız ayarlı bir pedal kullanma imkanı da vardır.