MHC MEDİKAL

PODOTEC

Yüksek üretim için yüksek performans

Podotec, geniş formatlı bir baskı plakasını, ısı plakasını,
LCD ekranlı dijital kontrol panelini ve iki kompakt vakum çıkışını tek bir kompakt konseptde birleştirir .

 

Mhc Medikal

YÜKSEK PERFORMANSLI VAKUM

Thermotec, her tür malzemenin mükemmel kaynaşması ve adaptasyonu için optimum vakum seviyeleri sağlayan, bakım gerektirmeyen yüksek performanslı bir vakum pompasına dayanan yenilikçi bir “Maxpress” sistemi içerir. Vakum ayrıca üst bölmede ve dış çıkışlarda aynı a gerçekleştirilebilir.
Mhc Medikal

ÇOK YÖNLÜ VERSİYON

İsteğe bağlı olarak Podotec, klinik gezileri için ideal bir ön çekmece, raflar ve döner taban içerebilir. Ön kısımda, ortezin doğrudan hastanın ayağı üzerinde kalıplanmasına ve parmak izi yastıklarının ve Namrol serisinin diğer aksesuarlarının bağlanmasına izin veren iki harici vakum çıkışı içerir.
Mhc Medikal

BÜYÜK FORMAT ÇOK NOKTALI ISITMA

Isı plakası, enerjiyi maksimuma emen, çabuk ısınan ve ısıyı çalışma yüzeyi boyunca en iyi şekilde dağıtan titanyum parçacıkları ile güçlendirilmiş yüksek kaliteli alüminyum yapışmaz bir yüzeye sahiptir. Genişletilmiş çalışma yüzeyi, aynı a 4 şablonu destekler.
Mhc Medikal

AKILLI KONTROL

LCD ekranlı dijital kontrol paneli, aşağıdakiler gibi tüm fonksiyonların tam kontrolünü sağlar: sıcaklık, zaman ve vakum seviyesinin bireysel olarak düzenlenmesi ve içerdiği sekiz çalışma programının ayarlanması.