MHC MEDİKAL

VACUFORM

Teknolojik olarak en gelişmiş vakum sistemi

Vacuform, bir baskı plakasını, bir ısı plakasını, LCD ekranlı bir dijital kontrol panelini
ve iki harici vakum çıkışını tek bir kompakt konseptte birleştirir.

Mhc Medikal

YÜKSEK PERFORMANSLI VAKUM

Vacuform, her tür malzemenin mükemmel kaynaşması ve adaptasyonu için optimum vakum seviyeleri sağlayan, bakım gerektirmeyen yüksek performanslı bir vakum pompasına dayanan yenilikçi bir “Maxpress” sistemi içerir. Ayrıca, vakumun üst odada ve dış çıkışlarda aynı a gerçekleştirilmesine izin verir.
Mhc Medikal

ÇOK NOKTALI ISINMA

Isı plakası, yüksek kalitede bir yapışmazlığa sahiptir ve alüminyumdan yapılmıştır, enerjiyi maksimum seviyeye çeken titanyum parçacıklarla takviye edilmiştir, ısıyı çalışma yüzeyi boyunca en uygun şekilde hızla ısıtır ve dağıtır (360 x 270 mm). )
Mhc Medikal

ESNEKLİK VE UYARLANABİLİRLİK

Ankraj gerektirmeden yüksek mukavemetli silikon membran presleme plakası ve unifix kilitleme sistemi. Geniş çalışma yüzeyi 52 numaraya kadar olan şablonları destekler.
Mhc Medikal

HIZLIRILMIŞ SOĞUTMA

Uyarlanabilir V-TWIN soğutma Kiti, mastarın soğutma süresini 50ye düşürür. İsteğe bağlı)
Mhc Medikal

AKILLI KONTROL

LCD ekranlı dijital kontrol paneli, aşağıdakiler gibi tüm fonksiyonların tam kontrolünü sağlar: sıcaklık, zaman ve vakum seviyesinin bireysel olarak düzenlenmesi ve içerdiği 8 çalışma programının ayarlanması.
Mhc Medikal

ÇOKLU BAĞLANTILAR

Arkada, ortezin doğrudan hastanın ayağında kalıplanmasına ve parmak izi yastıklarının ve Namrol serisinin diğer aksesuarlarının bağlanmasına izin veren iki harici vakum çıkışına sahiptir. Pedal kontrollü bir vakum sağlar ve ellerinizi daha hassas işler için serbest bırakır.