MHC MEDİKAL

THERMOTEC

Daha teknolojik ve çok yönlü

Thermotec, bir baskı plakasını, ısı plakasını,
LCD ekranlı dijital kontrol panelini ve iki harici vakum çıkışını tek bir kompakt konseptte birleştirir.

Mhc Medikal

YÜKSEK PERFORMANSLI VAKUM

Thermotec, her tür malzemenin mükemmel kaynaşması ve adaptasyonu için optimum vakum seviyeleri sağlayan, bakım gerektirmeyen yüksek performanslı bir vakum pompasına dayanan yenilikçi bir “Maxpress” sistemi içerir. Vakum ayrıca üst bölmede ve dış çıkışlarda aynı a gerçekleştirilebilir.
Mhc Medikal

ÇOK NOKTALI ISINMA

Isı plakası, yüksek kalitede bir yapışmazlığa sahiptir ve alüminyumdan yapılmıştır, enerjiyi maksimum seviyeye çeken titanyum parçacıklarla takviye edilmiştir, ısıyı çalışma yüzeyi boyunca en uygun şekilde hızla ısıtır ve dağıtır (360 x 270 mm). )
Mhc Medikal

ÇOKLU BAĞLANTILAR

Arkada, ortezin doğrudan hastanın ayağında kalıplanmasına ve parmak izi yastıklarının ve Namrol serisinin diğer aksesuarlarının bağlanmasına izin veren iki harici vakum çıkışına sahiptir. Pedal kontrollü bir vakum sağlar ve ellerinizi daha hassas işler için serbest bırakır.
Mhc Medikal

AKILLI KONTROL

LCD ekranlı dijital kontrol paneli, aşağıdakiler gibi tüm fonksiyonların tam kontrolünü sağlar: sıcaklık, zaman ve vakum seviyesinin bireysel olarak düzenlenmesi ve içerdiği üç çalışma programının ayarlanması.