MHC MEDİKAL

E8

B Sınıfı sterilizasyonun evrimi
Parmaklarınızın ucunda mükemmellik. E8, en iyi teknolojiye daha fazla erişim sağlamak için deneyimlerden doğar.
Temel ve temiz bir tasarım ve ilk bakışta etkileyen bir güzellik
tamamen keşfedilmiş bir kalitenin yalnızca ilk ve en acil işaretleridir : malzeme seçimi ve montajı E8 Next'i güçlü ve güvenilir bir otoklav yapar.
Mhc Medikal

ZEKA

E8, modern teknolojisi ile enstrümanları hem sizin hem de hastalarınız için tam güvenlikle mükemmel bir şekilde sterilize eder. Her tip B döngüsünü gerçekleştirmek için donatılmıştır.Ayrıca, şifreyi girdikten sonra Işık (N tipi döngüleri) ve Işık ve Stok (S tipi döngüleri) döngülerinin yapılmasına izin veren yenilikçi Kişisel İşlevlere sahiptir.
Mhc Medikal

KOMPLE TEMİZLİK İÇİN

E su tankına açılması ve erişim l sistemi böylelikle güvenli ve her zaman etkin sterilizasyonu sağlamak, daha az yetenekli genellikle kolay temizlenmesini ve izin vermek basit ve hızlıdır.
Mhc Medikal

BASİT BİR JESTİN ZEVKİ

E8 ile teknoloji daha da basit ve sezgisel hale geliyor. İşinizi mümkün olan en iyi şekilde yürütmek için gerekli tüm işlevlere sahip, gerçekten acil kullanım mantığını koyan bir otoklav kullanmanın zevkini bileceksiniz. Ek olarak, açık ve önemli E-Touch monitör simgeleri, hareketlerinizin her biri için güvenli ve anlaşılır bir kılavuz olacaktır.
Mhc Medikal

BAĞLANTI VE İZLENEBİLİRLİK

E8 ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde anlar ve izlenebilirliği güçlü kılar. SD kartı için giriş ve Ethernet seri bağlantı her zaman her sterilizasyon döngüsü için mevcut verileri olun.