MHC MEDİKAL

EUROSONIC 3D

Dijital ultrasonik yıkama
Merkezi arkadan aydınlatmalı kumanda sayesinde 60ºC'de sabit çalışma sıcaklığı ve 0 ile 30 dakika arasında ayarlanabilir zaman ile karakterize edilen dijital ultrason Küba .
Mhc Medikal

SÜPÜRME MODU

Eurosonic®3D, daha düzgün bir temizlik için ultrasonik dalgaları homojen bir şekilde dağıtan ve ön kontrol cihazını çevreleyen LEDler sayesinde döngünün görsel bir geri sayımı ile donatılmış Süpürme Modu teknolojisi ile çalışır
Mhc Medikal

DOĞRUDAN YÖNTEM

Etkili temizliğin elde edildiği basit bir yöntem olma avantajına sahiptir. Temizleme solüsyonu tanka dökülür (her seferinde sadece bir temizleme solüsyonu kullanılmalıdır) ve aletler delikli sepete konur veya askıya alınır. Sağlanan kapak çözeltiden buhar emisyonuna karşı yeterince koruma sağlamak için kullanılırsa, aygıtlar için küvetin tam kapasitesi kullanılabilir. Kir dibe çökecektir.
Mhc Medikal

DOLAYLI YÖNTEM

Bu yöntem özellikle çilek veya protez gibi küçük aletlerin yıkanması için uygundur. Su haznesi doldurulur ve kavitasyonu iyileştirmek için bir temizleme çözeltisi eklenir. Kapların desteği ile, kaplara çeşitli temizleme çözeltileri sokulabilir ve bu şekilde, her bir tortu türünü çıkarmak için uygun çözeltiyi seçerek farklı aletleri ultrasonik olarak yıkayabilirsiniz. Kir camda kalacaktır. Kap ile ultrasonik dalgaların temizlenmesi konsantre edilir ve kapağın kullanımı sayesinde operatör yıkama sırasında buhar emisyonundan korunur.
Mhc Medikal

KAPAK KULLANIMI

Ultrasonik banyoların uygun şekilde kullanılması için kapak temel bir unsurdur. Cihazın çalışması sırasında operatörü buhar ve su sıçramasına karşı korur. Öte yan, tankın içindeki sıvının sıcaklığını stabilize eder, ultrasonun uygun sıcaklığa daha hızlı ulaşmasını sağlar ve bunu korur ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Ek olarak, yeni ultrasonik kapak ses yalıtımı malzemesinden, ultrasonik dalgaların ürettiği gürültüyü azaltan özel bir plastikten yapılmıştır ve çalışma alanının kirlenmesini önleyen ve böylece cihazın güvenliğini koruyan bir damlama önleyici sistem ile donatılmıştır. operatörü.